top of page

•HAKKIMIZDA•

Biz Kimiz?

2010 Yılında Eskişehir’de kurulan firmamız, 10 yılı aşkın süredir Su arıtma sistemleri üzerine uzmanlaşan birçok markasını Eskişehir ve çevresinde Satış & Servis hizmetlerini yürütmektedir. İnsan sağlığını öncelik olarak alan firmamız en kaliteli ürünleri, uzman personeliyle, suyun arıtılmasının ihtiyaç olduğu her yerde taleplerinizi karşılamak üzere çalışmaktadır. Güvenilir, bilgi kirliliğinden uzak, teknolojiyi yakından takip ederek sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

thumbnail_baa90b47-1721-49e1-83f6-198756332da6.jpg

Misyonumuz

Çevremiz kirleniyor, sularımız da kirleniyor. Suyun arıtılması, içinde bulunduğumuz süreçte zorunluluk haline gelmiştir. Her gün kullandığımız sularımızın içine karışmış olan demir, civa, alüminyum, arsenik, mikrop, kum, yosun, deterjanlar, böcek ilaçları, mikroorganizmalar vb kirleticilerden arındırılması ancak insan sağlığı için gereken minerallerin (Kalsiyum, magnezyum, potasyum, sodyum vb) eksiltilmeden son kullanıcıya sunulması birinci önceliğimizdir. Suyun insan sağlığı için gerekliliğinin önemini bilen firmamız, teknik destek ekibimizle 7 gün 24 saat her ihtiyacınız olduğunda hizmetinizdedir.

Vizyonumuz

Su arıtma sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere uzun soluklu hizmet vermek, kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an bile taviz vermeden yolumuza devam etmek yegane amacımızdır

bottom of page